Ara
Close this search box.

(OSB) -Otistik Spektrum Bozukluğu Nedir? Otizm Nedir?

Otizm; sosyal, iletişim ve davranış zorluklarına neden olan nörogelişimsel bir durumdur. Erken müdahale önemlidir.
Kilo vermek için ne yapmalıyız, hangi adımları takip etmeliyiz. Sağlıklı kilo vermek için en etkili 11 yolu sizlerle paylaşıyoruz
C vitamini nedir, eksikliği ve belirtileri, kaynakları, doğal yollarla alımı ve takviyeleri hakkında detaylı bilgi.
d vitamini nedir ve d vitamini faydaları nelerdir? D vitamini eksikliği belirtileri nelerdir ve nasıl tedavi edilir. Tam donanımlı d vitamini rehberi
Yürüyüş yapmanın sağlık için ne kadar faydalı olduğunu hepimiz duyduk. İşte her gün 1 saat yürüyüş yapmanın 7 harika sebebi.
Göbek yağlanmasını tetikleyen yaygın alışkanlıkları ve bu alışkanlıkları nasıl terk edebileceğinize dair etkili yöntemleri keşfedin.
Spor yapanlar için beslenme, performansı artırmak ve toparlanmayı hızlandırmak için hayati öneme sahiptir. İşte spor öncesi ve sonrası beslenme üzerine bir rehber.
Hamilelikte balık yemek özellikle dikkate değerdir çünkü omega-3 yağ asitleri, protein, vitamin D ve diğer önemli besin maddeleri açısından zengin bir kaynaktır.
Bu makalede hamilelikte bitki çayı ve kahve tüketimi hakkında güvenilir kaynaklardan derlediğim bilgileri bulabilirsiniz.
B9 vitamini, daha yaygın olarak folat ve folik asit formunda bilinir, özellikle hücre büyümesi ve DNA sentezi için elzem bir vitamindir.
Kategoriler
İlginizi Çekebilir
Scroll to Top